Завжди у пошуку найкращого рішення

Дизайн і реклама

«Місце, яке ми відводимо дизайну у світі, залежить від того, як ми розуміємо цей світ». Це – одне з безлічі визначень поняття дизайну, і нам подобається саме воно. Ми докладемо всіх зусиль, щоб зрозуміти ваш світогляд і виразити його в дизайні. Виразити так, щоб ті, кому адресоване ваше послання, вловили цю хвилю.

01.

Розробка логотипів, торгових марок, стилю

Логотип – серце вашої індивідуальності, і наші дизайнери готові крок за кроком шукати саме той образ, який відповідає вашому відчуттю, добре запам’ятовується та буде актуальним довгий час. Тому ми робимо варіанти послідовно, але не обмежуємо їхню кількість. Результат завжди задовольняє замовника!

02

Ключовий образ (key visual)

Для кі-віжуала проекту важливо, щоб споживач вловив головний посил з першого ж погляду, запам’ятав його і згадав у потрібний момент. Для цього потрібне нестандартне мислення дизайнера, і ми його маємо! Десятки торгових марок і обличь засобів захисту рослин та насіння с.-г. культур доводять це.

03.

Реклама у видання

Окрім розробки рекламних образів, ми також адаптуємо корпоративну рекламу для регіонального використання, специфіки і вимог видань, у яких вона друкується, обробляємо надані матеріали або відтворюємо «з нуля» для збільшення розміру і покращення якості.

04.

Зовнішня реклама

Специфіка зовнішньої реклами – великі розміри, але малий час контакту з глядачем. Ми знаємо, як захопити увагу за таких умов.

05.

Електронна реклама, розробка банерів

Ми створюємо як статичні рекламні банери для сайтів, так і динамічні – з покадровою або плавною анімацією. Окрім того, виготовляємо електронні вітання і презентації, зокрема інтерактивні.

Ми віримо у силу простого спілкування

Звертайтеся до нас з Вашими запитаннями!

Ми розуміємо важливість цілісного підходу до кожної роботи і віримо в силу простого і легкого спілкування