Зовнішня реклама

Яскрава, помітна і така, що вражає з першого погляду – саме такою має бути ваша зовнішня реклама! Медійна агенція Delta Design пропонує послуги з розробки та розміщення вуличної реклами різних видів: від табличок до великих фасадних рекламних конструкцій.

Трендовий дизайн, креативні слогани та унікальний стиль бренду – наш фірмовий “рецепт” для якісного просування компанії.

Ми знаємо як зробити ваш бренд помітним! Стильна та яскрава зовнішня реклама від Delta Design – ефектний спосіб розказати про себе.

Зовнішня реклама – один із найдавніших видів просування. Перші дерев’яні конструкції з’явилися більше тисячі років тому. Вони інформували про Олімпійські ігри, що мали відбутися, та запрошували людей відвідати їх. З того часу з’явилося чимало типів вуличних рекламних конструкцій.

У рекламній агенції Delta Design ви можете замовити виготовлення популярних видів зовнішньої реклами за вигідною ціною.

Вивіски

Це зовнішня реклама, що розміщується перед входом та інформує про те, що знаходиться всередині приміщення. Ми виготовляємо вивіски різної форми (пласкі, об’ємні, фігурні та ін.), зі світлодіодною підсвіткою та без.

Банери

Також їх називають настінним панно або брандмауером. Зазвичай великі настінні банери встановлюються на фасадах будівель. Завдяки масштабу така реклама добре помітна, а ось її вартість не дуже висока.

Таке вдале поєднання робить брандмауери досить популярною рекламною конструкцією. Додатково можна замовити монтаж освітлення – тоді ваша реклама буде привертати увагу в будь-який час доби.

Лайтбокси

У буквальному перекладі “лайтбокс” означає “світловий короб”. Це – сучасний тип зовнішньої реклами, що являє собою короб із зображенням на лицьовій стороні та підсвіткою у вигляді світлодіодного модуля чи стрічки. Розмістити рекламу можна на одній або на обох сторонах лайтбоксу. Перевагами такої конструкції є довгий строк служби та відносно невисока вартість.

Стенди

До цього типу конструкцій можна віднести штендери, виставкові стенди, фотозони, рол-апи та ін. Основний плюс такої реклами – мобільність, невисока ціна та ефективність. Яскраві стенди помітні на вулиці чи на тематичних заходах.

Ми виготовляємо стенди будь-якої складності. Обирайте найбільш відповідний вид зовнішньої реклами і довірте дизайн, розробку та розміщення професіоналам.

Об'ємні літери

Ще один сучасний тип зовнішніх конструкцій. Підходить для магазинів, кафе, ресторанів та ін. Літери можуть бути виготовлені з пластику, фанери, дерева, композиту та будь-яких інших матеріалів. Також на літерах також можна розмістити внутрішню чи зовнішню підсвітку.

Білборди

Один з найбільш популярних видів реклами. У загальному розумінні білборд – це великий щит, що містить рекламу чи будь-яке інформаційне повідомлення. Класичний білборд складається з металевої рами, опори та самого щита.

Для більш високої ефективності зовнішньої реклами ви можете обрати одну з безлічі сучасних модифікацій білбордів:

 • суперборд – щит дуже великих розмірів на високій опорі, як правило, встановлюється поза межами міста;
 • призматрон – лицьова сторона такого білборду складається з тригранних призм, що крутяться. На кожній з них нанесене зображення, що змінюється при повороті призми через певний проміжок часу;
 • ролерні дисплеї – білборди дещо меншого розміру з ролерною системою. Всередині конструкції можна розмістити один банер з декількома рекламними пропозиціями, що обертається.

А також ми можемо виготовити:

 • сітілайти;
 • рекламні конструкції для розміщення на даху;
 • вивіски на кронштейні;
 • таблички для фасадів;
 • рекламні банери для розміщення на автомобілях;
 • інші види зовнішньої реклами.

Переваги зовнішньої реклами від Delta Design

 • Комплексний підхід до просування бренду. Ми розробляємо рекламу з урахуванням філософії та фірмового стилю компанії.
 • Креативність. Ми просто обожнюємо втілювати ваші найсміливіші ідеї та не боїмося використовувати яскраві тренди. Наша реклама зробить ваш бренд помітним!
 • Створення позитивного образу бренду. Ми піклуємося про збереження цілісного образу вашої компанії, тому дбайливо підбираємо ідеї для підкреслення ключового бачення.
 • Збільшення обсягу продажів. Зовнішня реклама працює цілодобово; крім того, ми обираємо найкращі місця для розміщення, щоби ваші потенційні клієнти могли її побачити.
 • Послуги під ключ. Ми пропонуємо повний спектр послуг з виготовлення зовнішньої реклами: від генерації ідеї до розміщення рекламної конструкції. А також беремо на себе оформлення документів та необхідних для встановлення дозволів.

Також ми:

 • розміщуємо рекламу в не лише в Києві, але й в інших містах України;
 • завжди на зв’язку у месенджерах;
 • піклуємося про імідж вашого бренду;
 • використовуємо тільки сучасні матеріали та конструкції;
 • створюємо дизайн з урахуванням найкращих світових трендів у рекламній галузі.

Обираючи Delta Design, ви обираєте стильну та креативну рекламу. Бути яскравим так просто – замовляйте зовнішню рекламу у тих, хто знає, як створюються шедеври!

Телефонуйте, пишіть або приходьте до нашого офісу в Києві. Дізнайтеся більше про сучасну рекламу від Delta Design!