Завжди у пошуку найкращого рішення

Поліграфія

У час, коли ми все більше занурюємось у цифрову реальність, матеріальність набуває особливої цінності. Можна розповісти про свій товар або послугу через екран смартфону, та не можливо так само передати відчуття, які дарує справжня річ, що несе у собі частку людського тепла – календар, каталог, або вітальна листівка. Ми зробимо так, щоб ваші партнери відчули вас!

01.

Каталоги, буклети

Каталоги та буклети – наймасовіший від поліграфічної продукції. Саме тому потрібно мати неабияку фантазію і відчуття стилю, щоб зробити їх яскравими та виразними, щоб вони вирізнялися з-поміж безлічі інших. Ми вміємо поєднувати нестандартні рішення зі зручністю та практичністю.

02

Календарі

Один з найулюбленіших типів задач, за які ми беремось із завзяттям та задоволенням – календарі. Тут можна виявити весь потенціал креативності, створити речі, які захоплять серця тих, хто отримає такий продукт. Ми шукаємо теми, створюємо яскраві тексти, вигадуємо карколомні форми та застосовуємо нові матеріали. І все це – для вражаючого результату.

03.

Корпоративна поліграфія

Деталі формують враження. Папки, запрошення, блокноти, планшети – все це – непомітні, але такі важливі деталі вашого бізнесу, вашого бренду. Тут важливі витримка, сталість, які можна отримати лише за високої якості матеріалів та виготовлення. Ми ставимось відповідально до кожної дрібниці – ви отримуєте стиль.

04.

Упаковка

Ми розробляємо упаковку оригінальної форми та дизайну з паперу та картону із застосуванням різних технологій оздоблення. Така упаковка завершить вигляд календаря, каталогу чи сувеніру, перетворить їх на справжній подарунок. Окрім того ми створюємо дизайн та робимо оформлення типової упаковки за готовими шаблонами – пакетів та коробок.

05.

Корпоративні видання

Якщо ваша компанія вирішила зробити спілкування з клієнтами або споживачами регулярним, ми допоможемо вам створити власну газету чи журнал, розробимо для неї стиль і дизайн обкладинки. Вам потрібно лише підготувати статті, а ми у найкоротші терміни створимо професійний макет та виготовимо якісне видання.

Ми віримо у силу простого спілкування

Звертайтеся до нас з Вашими запитаннями!

Ми розуміємо важливість цілісного підходу до кожної роботи і віримо в силу простого і легкого спілкування