Каталог для компанії Corteva Agriscience

Каталог засобів захисту рослин- це збірник актуальної інформації про продукцію компанії, яка допомагає отримувати великі та якісні врожаї.  Ця інформація потрібна різним спеціалістам. І якщо одні тримають подібний каталог у теці на офісному столі, то для інших він стає супутником у щоденних виїздах в поле. Ось чому ми виготовляємо різні каталоги для різних цільових аудиторій.

Компактний формат з проклеєним корінцем є оптимальним рішенням для масового використання. Це зручний і одночасно бюджетний виріб, який можна завжди взяти з тобою. Треба зазначити, що і тут ми змогли створити рубрикацію і прикрасили обкладинку вибірковим лаком та тисненням, адже розуміємо, що навіть практична річ має приємно виглядати.

Каталог на пружині з пластиковою обкладинкою має таке саме призначення – це теж збірник актуальної інформації про засоби захисту рослин. Але ця інформація подана у більш яскравій формі. Більший формат дозволив наповнити це видання ілюстраціями і фото, а пружина дає змогу розгортати розвороти на столі і використати цупкий папір для внутрішніх сторінок, які так приємно гортати.

Каталог у твердій обкладинці: це видання, яке можна презентувати клієнтам, як подарунок, і вони залюбки поставлять її на свою робочу полицю. Такий каталог не тільки корисний, але й іміджевий – підкреслює якість того, про що розповідає. Достатньо взяти його до рук, щоб зрозуміти, що продукція, описана у  ньому, і сама має найвищу якість.

 

Клієнт:
Corteva Agriscience
Напрямок діяльності:
Сільськогосподарська хімічна та насіннєва компанія
Дата (рік):
2020

Ми віримо у силу простого спілкування

Не соромтеся звертатися з будь-яких питань або за допомогою!