Верстка та друк корпоративних видань

Впевнені, що в цифрову еру ніхто не читає газет та журналів? Можливо, ви здивуєтеся, але це не так. Читання друкованого видання для багатьох людей досі залишається актуальним та приємним заняттям.

Особливо слід відзначити корпоративну пресу – періодичні видання компаній, що створюють інформаційне поле для співробітників, партнерів та клієнтів.

Бажаєте побудувати ефективну комунікаційну стратегію у внутрішній та зовнішній сферах? Замовляйте друк газет та журналів у рекламному агентстві Delta Design!

Ми знаємо все про сучасний дизайн, якісну верстку та друк стильних корпоративних видань.

Навіщо компаніям потрібна власна преса?

 • Джерело інформації. Для великих підприємств газета є певним “рупором”, що доносить важливі меседжі від керівництва, розповідає про досягнення, нововведення та інші новини.
 • Зміцнення корпоративного духу. Періодичне видання формує відчуття приналежності до загальної справи. Кожен співробітник, що отримує газету, є важливою складовою великого єдиного механізму: його цінують та відзначають.
 • Джерело просування бренду. Для партнерів та клієнтів журнал із фірмовою символікою та корисними статтями стане постійним нагадуванням про вашу компанію. До нього можна звертатися час від часу для пошуку тої чи іншої інформації, для ознайомлення з продукцією бренду чи важливими нюансами щодо роботи компанії. А ще ви можете розміщувати свою рекламу або оголошення партнерів у власному журналі.

Стильне, яскраве, цікаве видання з продуманою структурою та корисними текстами – важлива складова іміджу вашої компанії.

Обирайте тільки кращі рішення для корпоративних газет та журналів – замовляйте виготовлення корпоративної преси в Delta Design!

Типи періодичних видань для бренду

 • Преса для співробітників – потужний інструмент внутрішньої комунікації для компанії. Інформуйте працівників про всі важливі новини, привітайте їх з досягненнями, розкажіть про завдання або нововведення, підтримуйте корпоративну культуру на високому рівні за допомогою друкованого видання всередині власної компанії. Для такої мети найкраще підійде газета.
 • Друковані видання для клієнтів та партнерів – окремий вид преси для зовнішнього просування бренду. Ви можете розповідати про свою продукцію, анонсувати випуск новинок, акцій, виставок тощо. Основна мета таких видань – створення позитивного іміджу компанії. Найчастіше для цієї задачі замовляють журнали або буклети.
 • Рекламна преса – газети, буклети, журнали, що виходять з певною періодичністю та містять рекламу вашого бренду.

Ми не рекомендуємо нашим клієнтам поєднувати будь-які з цих типів преси в одному виданні, оскільки така газета чи журнал може бути нецікава жодній із вибраних аудиторій. Обирайте один чи декілька варіантів для розробки видання, виходячи з вашої мети.

Етапи створення корпоративної преси

 1. Ідея. Розробляємо дизайн та концепцію для вашої газети або журналу: втілимо будь-які креативні ідеї в життя або оновимо старий дизайн і зробимо його сучасним.
 2. Макет. Виготовляємо професійний макет після обговорення та узгодження всіх деталей.
 3. Верстка газети або журналу. Поєднуємо підготовлені вами заздалегідь статті із нашим макетом і верстаємо видання.
 4. Друк. Друкуємо корпоративну пресу будь-якої складності. Використовуємо тільки якісний газетний папір. .Ви можете замовити необмежений наклад примірників – ми друкуємо як малий тираж газет чи журналів, так і великі замовлення.

Від чого залежить ціна на розробку та друк видань?

У базову вартість розробки видання входять такі послуги:

 • розробка загального стилю преси;
 • дизайн обкладинки;
 • оформлення макету та верстка видання по ньому;
 • послуги з друку.

Додатково ви можете замовити в нашій компанії:

 • підбір та підготовку ілюстрацій або фото;
 • розробку електронної версії періодичного корпоративного видання.

Також вартість виготовлення преси буде залежати від обраного типу паперу: формату (А4, А3, А2 тощо) та якості (стандартна мілована, економ, крафт та ін.).

Чому варто замовити друк періодичних видань у Delta Design

 • Ми завжди несемо відповідальність за строки – наші клієнти впевнені, що продукція буде виготовлена вчасно.
 • Ми не економимо на якості – наші періодичні видання вигідно відрізняються від конкурентів не тільки стильним дизайном, але й приємною якістю паперу та друку.
 • Ми доставляємо продукцію в будь-яку точку України та завжди на зв’язку з нашими клієнтами в месенджерах (навіть у неробочий час).
 • Ми знаємо все про сучасний дизайн і світові тренди у сфері поліграфії та реклами – а отже, ви завжди будете на крок попереду конкурентів і отримаєте яскраве та помітне видання, що зацікавить ваших співробітників та клієнтів.

Завітайте до нашого офісу в Києві або напишіть нам листа на електронну адресу і ми з радістю підкажемо вам, з чого почати роботу над випуском власного корпоративного видання. З Delta Design легко бути стильним та сучасним!