Як правильно зробити календар? 

Як зміцнити зв’язок з цільовою аудиторією?  Нагадувати про себе, інформувати про свої досягнення і… дарувати приємні подарунки! Та як поєднати все це? Відповідь – дизайнерський календар! Це і прикраса стіни або столу, і реклама вашої компанії, і практична корисна річ. Звісно, якщо цей календар зроблений правильно.

Як правильно зробити календар? 

Підготовку потрібно починати заздалегідь. З чим це пов’язано? 

Розробка макета. Оригінальний календар вимагає оригінальних ідей. А вони вимагають часу на реалізацію. Що складніше ідея, то більше часу потрібно на її розробку і узгодження. Зарезервуйте на це не менше 2-3 тижнів. Далі врахуйте технологічні операції. 

Види операцій:

• висічка – потребує час на виготовлення ножів та сам процес висікання;

• тиснення та конгрев – лише виготовлення штампу, особливо багаторівневого, може забрати декілька робочих днів;

• ручні операції – якщо ваш календар прикрашає приклеєна квіточка, бантик, шнуровка абощо – все це кропітка робота, яку роблять люди власними руками.

Тож і на це додайте жменю часу. Особливо, якщо ваш календар виготовлено з оригінальних матеріалів.

Матеріал. Не забувайте врахувати час на закупівлю, доставку і обробку матеріалу, якщо Ви запланували вразити всіх чимось особливим. Сьогодні календарі виробляють з деревини, тканини, пластику, металу і купи інших матеріалів – фантазія дизайнерів не має меж. Але і часу це забирає не мало. Скільки? Сказати точно неможливо, але додайте ще пару тижнів.

Друк і збірка. Друк триває 7-10 робочих днів, але і це залежить від паперу та фарб, тож не робіть впритул.

Ось, нарешті, все надруковано і вирізано. Тепер треба все це зібрати до купи. Перекидні календарі, планери, квартальні – всі вони потребують підбирання наборів листків та приєднання до основи, і, що оригінальніше конструкція, то довше процес. То коли ж починати готувати календар? Зараз вже точно не зарано!Готуй сани влітку – а разом з ними календар!

Пс… чуєш? ?  Календарів багато, а клієнтів мало. Знаєш, що не всі календарі потрапляють на стіл або стіну? Шкода, еге ж? А ми робимо такі, які точно повісять. ?

DeltaDesign