Дизайн каталогів і буклетів

Розробка каталогу чи буклету – процес творчий і досить трудомісткий: потрібно мислити креативно, грамотного перетворювати ідеї на оригінальні макети, виконувати якісну верстку та друк.

Маркетингова агенція Delta Design завжди допоможе вам створити чудовий дизайн каталогу: творчий підхід і професіоналізм наших дизайнерів допоможе створити високоякісні поліграфічні матеріали.

Ми допоможемо вам справити найкраще враження про вашу компанію та привернути увагу нових клієнтів.

Що обрати: каталог, брошуру чи буклет?

Рекламні каталоги чи брошури – найбільш інформативний вид рекламної продукції. Саме з таких поліграфічних матеріалів потенційний клієнт отримує конкретну та детальну інформацію про компанію (назва, корпоративні кольори, логотип, ідея, прайс, каталог продукції тощо), її товари або послуги, контактні дані.

Буклет (лифлет) – це друкований лист паперу, складений навпіл або в кілька разів. Його перевага в компактності та об’ємі інформації, яка подається системно й логічно вписана в окремі блоки та сторінки. Оригінальний дизайн буклета й післядрукарська обробка (лакування, тиснення, ламінація тощо) викликає у споживача бажання розкрити його та ознайомитися з усім детальніше.

Розробка та друк буклетів коштує дешевше, ніж повноцінних багатосторінкових каталогів чи брошур; проте через компактний розмір цей рекламний формат не завжди може вмістити всю необхідну інформацію. Обирайте буклети, коли потрібно познайомити з вашим брендом широку аудиторію, значна частка якої вперше чує про вас. А більш об’ємний каталог зацікавить потенційного клієнта, який вже трохи знайомий із компанією та, можливо, налаштований на співпрацю.

Наші послуги

Delta Design пропонує розробку каталогів та буклетів будь-якої складності за розумною ціною та у найкоротші терміни. Наші дизайнери створюють оригінальні концепції, орієнтовані на рішення інформаційних, рекламних та іміджевих завдань. Якісно оформлений рекламний носій спонукає споживачів до придбання товару чи бажання скористатися послугою.

Працюючи над дизайном каталогів і буклетів, ми дотримуємося наступних правил:

  • просто та зрозуміло;
  • лаконічно – без непотрібних деталей і зайвих подробиць;
  • більше переконливих відомостей про компанію чи продукт, підкріпленими фактами;
  • тільки яскраві та якісні матеріали.

Рекламні стратегії і тактики Delta Design – це той бажаний результат, на який ви так чекали!

Залиште заявку на нашому сайті, зателефонуйте або приходьте в наш затишний офіс у Києві, щоб замовити дизайн каталогу або буклету.