Розробка корпоративної поліграфії

Брендована поліграфічна продукція – один з найбільш масових рекламних каналів. І хоча вона не є рекламним матеріалом у чистому вигляді, проте має високу цінність для просування та іміджу компанії.

Наприклад, стильна та корисна папка для паперів чи зручний блокнот стануть у пригоді  не тільки вашим співробітникам, а й партнерам чи клієнтам. На відміну від простих рекламних листівок, сучасна друкована продукція з фірмовим логотипом та продуманим дизайном навряд чи піде у смітник після використання.

Це саме той випадок, коли кожна деталь має значення. Отже, варто приділити особливу увагу дизайну поліграфії та вибору якісних матеріалів для друку.

Замовляйте поліграфічний дизайн та послуги з виготовлення макетів і друку корпоративної продукції в рекламному агентстві Delta Design.

Креативність, відкритість до сміливих ідей, увага до найменших дрібниць та відповідальність за результат – ваш кращий вибір для створення якісної брендової поліграфії!

Чому варто вибрати саме Delta Design?

  • Досвід. Ми працюємо на рекламному ринку близько 14 років та знаємо все про вдалі рішення для поліграфічної продукції. Про факапи ми теж знаємо, а тому розкажемо, як їх уникнути.
  • Відповідальність. Ми дотримуємося дедлайнів, незважаючи ні на що, а ще цінуємо час та імідж наших клієнтів, тому ніколи не даємо обіцянок, які не можемо виконати.
  • Сміливі рішення. Ми завжди відкриті до ідей та експериментів: наші дизайнери – справжні професіонали, що втілюють у життя креативні рішення та роблять це на високому рівні.
  • Персональний підхід. Ми не використовуємо шаблонів: тільки індивідуальний дизайн та унікальні рішення для вашого бренду.

Корпоративна поліграфія: стиль, що криється в деталях

Брендована друкована продукція – важливе джерело інформації про вашу компанію. Візитки, буклети, фірмові бланки впливають на формування думки про бренд і працюють на вас повсякчас. На виставках, перемовинах, в офісі, та взагалі будь-де корпоративна поліграфія нагадує оточуючим про продукт чи компанію.

Крім інформаційно-рекламної місії, вона має цілу низку переваг.

  • Формує лояльне ставлення споживачів – на відміну від реклами, такий спосіб просування є менш дратівливим. Це суто психологічна властивість: більшість людей не любить відверту рекламу. Поліграфія впливає на споживача не агресивно: людина вибере зручний час та місце, щоб ознайомитися з буклетом чи використати продукцію за призначенням (блокноти, папки та ін.).
  • Містить більш розгорнуту інформацію про ваш продукт чи бренд – поліграфія може бути як самостійним носієм даних, так і вдало поєднуватися з іншими рекламними форматами.
  • Взаємодіє зі споживачем більш тривалий час – партнери чи покупці будуть використовувати ваш фірмовий календар чи блокноти з логотипом набагато довше, ніж рекламну листівку. Тобто поліграфія буде постійно нагадувати їм про вас.
  • Зміцнює командний дух – корпоративна канцелярія для співробітників є підкресленням їхньої приналежності до загальної місії бренду та постійним нагадуванням про це.
  • Відносно недорогий метод просування бренду. Звичайно, що ви можете поєднати різні способи, але найчастіше прайс на розробку та друк корпоративної поліграфії є нижчим, ніж на інші види реклами.

Замовляйте сучасний дизайн візиток, канцелярії, бланків та іншої поліграфії в рекламній агенції Delta Design за приємними цінами. Ми розробляємо та друкуємо:

А також працюємо над індивідуальними видами поліграфічної продукції за вашими замовленнями. Виробляємо поліграфію для юридичних осіб та ФОП і доставляємо її в будь-яку точку України.

Стильна поліграфія = впізнаваний бренд. Це досконала формула для наших клієнтів, бо ми знаємо, як зробити по-справжньому яскраву та помітну продукцію. Втілюємо будь-які ваші ідеї та робимо бренди помітними. Обирайте Delta Design та сучасну поліграфію!

Ми чекаємо на ваш дзвінок, лист або особисту зустріч у нашому затишному офісі в Києві!